Pakistan

Pakistan.

Tak, wiem – w telewizji mówią, że to niebezpieczne miejsce. Jak każde inne przy braku ostrożności. Dla kogoś roztargnionego nawet przejście dla pieszych jest bardziej niebezpieczne niż podróż do Pakistanu. 🙂

Oczywiście Pakistan nie jest miejscem na wczasy w stylu all inclusive “ choć posiada bardzo ładne wybrzeże. Jeżeli komuś nie przeszkadza brak typowej, turystycznej infrastruktury mam na myśli dobre hotele, komfortowa komunikacja publiczna, dostęp do hot spotów, brak barier językowych to przy odrobinie zdrowego rozsądku i umiejętności organizacyjnych może wybrać się na wycieczkę do Pakistanu.

Pakistan to nie tylko Talibowie i porywacze. Tam też mieszkają normalni ludzie, którzy w swojej codzienności zmagają się z różnymi troskami większymi lub mniejszymi, całkiem podobnie jak u nas – tylko rodzaj trosk jest zasadniczo inny.

Ten jeden z ludniejszych krajów świata€“ zamieszkuje go ponad 180 mln ludzi (drugie państwo na świecie pod względem ludności wyznającej islam)€“ ma całkiem ciekawe miejsca do zaproponowania, a najbardziej popularne są Himalaje z jednym z trudniejszych do zdobycia szczytów K2 (nie zdobyty zimą).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s